Racegoer
|
Posted: Sun Nov 03, 2019 11:16 am |
|
|
Cross Counter -William Buick -Charlie Appleby
b g Teofilo (IRE) - Waitress (USA) (Kingmambo (USA))
Mer De Glace -Damian Lane -Hisashi Shim
b c Rulership (JPN) - Glacier Blue (JPN) (Sunday Silence (USA))
Master Of Reality -Frankie Dettori -Joseph Patrick O'Brien
b g Frankel (GB) - L'Ancresse (IRE) (Darshaan (GB))
Mirage Dancer -Ben Melham -Trent Busuttin & Natalie Young
b h Frankel (GB) - Heat Haze (GB) (Green Desert (USA))
Southern France -Mark Zahra -Ciaron Maher & David Eustace
b c Galileo (IRE) - Alta Anna (FR) (Anabaa (USA))
Hunting Horn -Seamie Heffernan -A P O'Brien
b c Camelot (GB) - Mora Bai (IRE) (Indian Ridge (IRE))
Latrobe -James McDonald -Joseph Patrick O'Brien
br c Camelot (GB) - Question Times (GB) (Shamardal (USA))
Mustajeer -Damien Oliver -Kris Lees
b g Medicean (GB) - Qelaan (USA) (Dynaformer (USA))
Rostropovich -Dwayne Dunn -David A & B Hayes & Tom Dabernig
b g Frankel (GB) - Tyranny (GB) (Machiavellian (USA))
Twilight Payment -Hugh Bowman -Joseph Patrick O'Brien
b g Teofilo (IRE) - Dream On Buddy (IRE) (Oasis Dream (GB))
Finche -Kerrin McEvoy -Chris Waller
ch g Frankel (GB) - Binche (USA) (Woodman (USA))
Prince Of Arran -Michael Walker -Charlie Fellowes
b g Shirocco (GER) - Storming Sioux (GB) (Storming Home (GB))
Raymond Tusk-Jamie Spencer -Richard Hannon
b c High Chaparral (IRE) - Dancing Shoes (IRE) (Danehill (USA))
Downdraft -John Allen -Joseph Patrick O'Brien
b c Camelot (GB) - Cinnamon Rose (USA) (Trempolino (USA))
Magic Wand -Ryan Moore -A P O'Brien
b f Galileo (IRE) - Prudenzia (IRE) (Dansili (GB))
Neufbosc -Luke Nolen -David A & B Hayes & Tom Dabernig
gr g Mastercraftsman (IRE) - Nonsuch Way (IRE) (Verglas (IRE))
Sound -James Winks -Michael Moroney
bb h Lando (GER) - Sky Dancing (IRE) (Exit To Nowhere (USA))
Surprise Baby -Jordan Childs -Paul Preusker
bb g Shocking (AUS) - Bula Baby (NZ) (Kaapstad (NZ))
Constantinople -Joao Moreira -David A & B Hayes & Tom Dabernig
b c Galileo (IRE) - One Moment In Time (IRE) (Danehill (USA))
Il Paradiso -Wayne Lordan -A P O'Brien
ch c Galileo (IRE) - Famous (IRE) (Danehill Dancer (IRE))
Steel Prince -Brett Prebble -Anthony Freedman
b g Nathaniel (IRE) - Steel Princess (IRE) (Danehill (USA))
The Chosen One -Timothy Clark -Murray Baker & Andrew Forsman
b c Savabeel (AUS) - The Glitzy One (AUS) (Flying Spur (AUS))
Vow And Declare-Craig A Williams -Danny O'Brien
ch g Declaration Of War (USA) - Geblitzt (AUS) (Testa Rossa (AUS))
Youngstar -Tommy Berry -Chris Waller
b m High Chaparral (IRE) - Starspangled (IRE) (Danehill (USA))
Reply |
|
|